LM3710XQMM-308/NOPB
- Артикул производителя:
- LM3710XQMM-308/NOPB
- Производитель/Бренд:
- National Semiconductor
- Краткое описание:
- LM3710 RESET IC / VOLTAGE SUPERV
- Производитель :
- National Semiconductor
- Категория товара :
- Supervisors
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Voltages Monitored :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TJ)
- Output :
- Push-Pull, Totem Pole
- Package / Case :
- 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
- Product Status :
- Active
- Reset :
- Active Low
- Reset Timeout :
- 140ms Minimum
- Supplier Device Package :
- 10-VSSOP
- Type :
- Simple Reset/Power-On Reset
- Voltage - Threshold :
- 3.08V