XCM414B084D2-G
- Артикул производителя:
- XCM414B084D2-G
- Производитель/Бренд:
- Torex Semiconductor Ltd
- Краткое описание:
- VOLTAGE REGULATOR WITH BRIDGE DI
- Производитель :
- Torex Semiconductor Ltd
- Категория товара :
- Special Purpose Regulators
- Applications :
- Converter, Wireless Devices
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 8-PowerXDFN
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- USP-8B10
- Voltage - Input :
- 2V ~ 26V
- Voltage - Output :
- 8.4V