LM10500SQE-0.8/NOPB
- Артикул производителя:
- LM10500SQE-0.8/NOPB
- Производитель/Бренд:
- Texas Instruments
- Краткое описание:
- IC ENERGY MGMT 5A 0.8V SD 28WQFN
- Производитель :
- Texas Instruments
- Категория товара :
- Power Management - Specialized
- Applications :
- Energy Management Unit (EMU)
- Current - Supply :
- 9mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 28-WFQFN Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 28-WQFN (5x5)
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 18V