PSV-AD-250-Q24IVR
- Артикул производителя:
- PSV-AD-250-Q24IVR
- Краткое описание:
- UP TO 250W VQFN24 IC POWER FACTO
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.6V