PSV-AD-150-Q24IVR
- Артикул производителя:
- PSV-AD-150-Q24IVR
- Производитель/Бренд:
- Pulsiv Limited
- Краткое описание:
- UP TO 150W VQFN24 IC POWER FACTO
- Производитель :
- Pulsiv Limited
- Категория товара :
- Power Management - Specialized
- Applications :
- Power Supply Controller
- Current - Supply :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 24-VFQFN Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 24-QFN (4x4)
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.6V