UCC39002D
- Артикул производителя:
- UCC39002D
- Производитель/Бренд:
- Texas Instruments
- Краткое описание:
- IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8-SOIC
- Производитель :
- Texas Instruments
- Категория товара :
- Power Management - Specialized
- Applications :
- Load Share Controller
- Current - Supply :
- 2.5mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Supply :
- 4.375V ~ 14.25V