RAJ2800044H12HPF#GB0
- Артикул производителя:
- RAJ2800044H12HPF#GB0
- Производитель/Бренд:
- Renesas Electronics America Inc
- Краткое описание:
- HOPE IPD 4.6MOHM
- Производитель :
- Категория товара :
- Power Management - Specialized
- Applications :
- Automotive
- Current - Supply :
- 2.5mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C
- Package / Case :
- TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- TO-263-7
- Voltage - Supply :
- 5.3V ~ 28V