FL5160MX
- Артикул производителя:
- FL5160MX
- Производитель/Бренд:
- Fairchild/ON Semiconductor
- Краткое описание:
- AC DIMMER CONTROLLER
- Производитель :
- Fairchild/ON Semiconductor
- Категория товара :
- Power Management - Specialized
- Applications :
- AC Dimmer Controller
- Current - Supply :
- 600µA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 10-SOP (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 10-SOIC
- Voltage - Supply :
- 16V ~ 18V