SM72295MA/NOPB
- Артикул производителя:
- SM72295MA/NOPB
- Производитель/Бренд:
- Texas Instruments
- Краткое описание:
- IC PHOTO FULL BRIDGE DR 28SOIC
- Производитель :
- Texas Instruments
- Категория товара :
- Power Management - Specialized
- Applications :
- Photovoltaics
- Current - Supply :
- 25µA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 28-SOIC
- Voltage - Supply :
- 3V ~ 7V, 8V ~ 14V