MC10XS6325EKR2
- Артикул производителя:
- MC10XS6325EKR2
- Current - Output (Max) :
- 3.8A, 9A
- Number of Outputs :
- 3
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 32-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
- Rds On (Typ) :
- 10mOhm, 25mOhm
- Voltage - Load :
- 7V ~ 18V
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 4.5V ~ 5.5V