BUK135-50L,118
- Артикул производителя:
- BUK135-50L,118
- Краткое описание:
- IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 SOT426
- Current - Output (Max) :
- 30A
- Fault Protection :
- Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
- Features :
- Status Flag
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- TO-263-5, D²Pak (4 Leads + Tab), TO-263BB
- Rds On (Typ) :
- 21mOhm
- Supplier Device Package :
- D2PAK
- Voltage - Load :
- 50V (Max)
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 5V