LMG3411R070RWHT
- Артикул производителя:
- LMG3411R070RWHT
- Краткое описание:
- 600-V 70MOHM GAN WITH INTEGRATED
- Current - Output (Max) :
- 12A
- Features :
- Bootstrap Circuit, 5V Regulated Output
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Output Type :
- P-Channel
- Rds On (Typ) :
- 70mOhm
- Voltage - Load :
- 480V (Max)
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 9.5V ~ 18V