NCP45750IMN24TWG
- Артикул производителя:
- NCP45750IMN24TWG
- Краткое описание:
- 750 MCM
- Current - Output (Max) :
- 10A
- Fault Protection :
- Current Limiting (Adjustable), Open Load Detect, Over Temperature, Reverse Current, UVLO
- Features :
- Slew Rate Controlled
- Input Type :
- Non-Inverting
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Output Configuration :
- High Side
- Output Type :
- N-Channel
- Package / Case :
- 12-VFDFN Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- Ratio - Input:Output :
- 1:1
- Rds On (Typ) :
- 5.9mOhm
- Supplier Device Package :
- 12-DFN (3x3)
- Voltage - Load :
- 3V ~ 24V
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 3V ~ 5.5V