VNH3ASP30-E
- Артикул производителя:
- VNH3ASP30-E
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- IC MTR DRV 5.5-16V MULTIPWRSO-30
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Категория товара :
- Motor Drivers, Controllers
- Applications :
- Automotive
- Current - Output :
- 30A
- Function :
- Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
- Interface :
- PWM
- Motor Type - AC, DC :
- Brushed DC
- Motor Type - Stepper :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Output Configuration :
- Half Bridge (2)
- Package / Case :
- 30-MPSO, MultiPowerSO
- Product Status :
- Active
- Step Resolution :
- Supplier Device Package :
- MultiPowerSO-30
- Technology :
- Power MOSFET
- Voltage - Load :
- 5.5V ~ 16V
- Voltage - Supply :
- 5.5V ~ 16V