HIP1011DCA
- Артикул производителя:
- HIP1011DCA
- Краткое описание:
- IC HOT PLUG CTRLR PCI 28SSOP
- Current - Output (Max) :
- 100mA, 500mA
- Current - Supply :
- 5.3 mA
- Features :
- Latched Fault, UVLO
- Number of Channels :
- 8
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
- Supplier Device Package :
- 28-SSOP/QSOP
- Voltage - Supply :
- 10.8V ~ 13.2V