HIP1011ACBZA
- Артикул производителя:
- HIP1011ACBZA
- Производитель/Бренд:
- Renesas Electronics America Inc
- Краткое описание:
- IC HOT PLUG CTRLR PCI 16SOIC
- Производитель :
- Current - Output (Max) :
- 100mA, 500mA
- Current - Supply :
- 5 mA
- Features :
- Latched Fault, UVLO
- Number of Channels :
- 4
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Supplier Device Package :
- 16-SOIC
- Voltage - Supply :
- 10.8V ~ 13.2V