LM25101ASDX-1/NOPB
- Артикул производителя:
- LM25101ASDX-1/NOPB
- Краткое описание:
- IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8WSON
- Current - Peak Output (Source, Sink) :
- 3A, 3A
- High Side Voltage - Max (Bootstrap) :
- 100 V
- Logic Voltage - VIL, VIH :
- 2.3V, -
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- 8-WDFN Exposed Pad
- Rise / Fall Time (Typ) :
- 430ns, 260ns
- Supplier Device Package :
- 8-WSON (4x4)
- Voltage - Supply :
- 9V ~ 14V