1SP0335V2M1C-5SNA0600G650100
- Артикул производителя:
- 1SP0335V2M1C-5SNA0600G650100
- Производитель/Бренд:
- Power Integrations
- Краткое описание:
- IGBT GATE DRIVER P/P 1CH SCALE-2
- Производитель :
- Power Integrations
- Категория товара :
- Gate Drivers
- Channel Type :
- Single
- Current - Peak Output (Source, Sink) :
- 35A, 35A
- Driven Configuration :
- High-Side or Low-Side
- Gate Type :
- IGBT
- High Side Voltage - Max (Bootstrap) :
- 6500 V
- Input Type :
- Logic Voltage - VIL, VIH :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Drivers :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Rise / Fall Time (Typ) :
- 9ns, 30ns
- Supplier Device Package :
- Module
- Voltage - Supply :
- 23.5V ~ 26.5V