90E36ERGI
- Артикул производителя:
- 90E36ERGI
- Current - Supply :
- 25mA
- Input Impedance :
- 50kOhm, 80kOhm, 120kOhm
- Measurement Error :
- 0.5%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Voltage - I/O High :
- 2.8V, 3.6V
- Voltage - I/O Low :
- 0.4V, 0.8V
- Voltage - Supply :
- 2.8 V ~ 3.6 V