TL5001CP-P
- Артикул производителя:
- TL5001CP-P
- Краткое описание:
- IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
- Duty Cycle (Max) :
- 100%
- Frequency - Switching :
- 20kHz ~ 500kHz
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 8-DIP (0.300", 7.62mm)
- Product Status :
- Obsolete
- Serial Interfaces :
- Supplier Device Package :
- 8-PDIP
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 3.6V ~ 40V