TL5001QDG4
- Артикул производителя:
- TL5001QDG4
- Краткое описание:
- IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
- Duty Cycle (Max) :
- 100%
- Frequency - Switching :
- 20kHz ~ 500kHz
- Function :
- Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Topology :
- Buck, Boost, Flyback
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 3.6V ~ 40V