TL5001AQD
- Артикул производителя:
- TL5001AQD
- Краткое описание:
- IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
- Duty Cycle (Max) :
- 100%
- Frequency - Switching :
- 20kHz ~ 500kHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Serial Interfaces :
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 3.6V ~ 40V