TL5002ID
- Артикул производителя:
- TL5002ID
- Краткое описание:
- IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
- Duty Cycle (Max) :
- 100%
- Frequency - Switching :
- 20kHz ~ 500kHz
- Function :
- Step-Up, Step-Up/Step-Down
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Topology :
- Boost, Flyback
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 3.6V ~ 40V