LTC3807IFE#TRPBF
- Артикул производителя:
- LTC3807IFE#TRPBF
- Краткое описание:
- IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
- Duty Cycle (Max) :
- 99%
- Frequency - Switching :
- 50kHz ~ 900kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Package / Case :
- 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
- Supplier Device Package :
- 20-TSSOP-EP
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 4V ~ 38V