AI-1441-TWT-12V-R
- Артикул производителя:
- AI-1441-TWT-12V-R
- Производитель/Бренд:
- PUI Audio, Inc.
- Краткое описание:
- BUZZER PIEZO 12V 13.7MM TH
- Производитель :
- PUI Audio, Inc.
- Категория товара :
- Alarms, Buzzers, and Sirens
- Approval Agency :
- Current - Supply :
- 7mA
- Driver Circuitry :
- Indicator, Internally Driven
- Duration :
- Frequency :
- 4.1kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.319" (8.10mm)
- Ingress Protection :
- Input Type :
- DC
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- Single Tone
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Port Location :
- Top
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Washable
- Size / Dimension :
- 0.539" Dia (13.70mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 80dB @ 12V, 10cm
- Technology :
- Piezo
- Termination :
- PC Pins
- Voltage - Rated :
- 12 V
- Voltage Range :
- 3 ~ 16V