CY7C1525KV18-333BZXC
- Артикул производителя:
- CY7C1525KV18-333BZXC
- Производитель/Бренд:
- Cypress Semiconductor Corp
- Краткое описание:
- IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
- Производитель :
- Cypress Semiconductor Corp
- Категория товара :
- Memory
- Access Time :
- Clock Frequency :
- 333 MHz
- Memory Format :
- SRAM
- Memory Interface :
- Parallel
- Memory Organization :
- 8M x 9
- Memory Size :
- 72Mbit
- Memory Type :
- Volatile
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Package / Case :
- 165-LBGA
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 165-FBGA (13x15)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, QDR II
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.9V