GS8322Z36AGD-333I
- Артикул производителя:
- GS8322Z36AGD-333I
- Производитель/Бренд:
- GSI Technology Inc.
- Краткое описание:
- IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
- Производитель :
- GSI Technology Inc.
- Категория товара :
- Memory
- Access Time :
- Clock Frequency :
- 333 MHz
- Memory Format :
- SRAM
- Memory Interface :
- Parallel
- Memory Organization :
- 1M x 36
- Memory Size :
- 36Mbit
- Memory Type :
- Volatile
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Package / Case :
- 165-LBGA
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 165-FPBGA (13x15)
- Technology :
- SRAM - Synchronous, ZBT
- Voltage - Supply :
- 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V