NC7SZ14P5X-L22057
- Артикул производителя:
- NC7SZ14P5X-L22057
- Краткое описание:
- IC INVERT SCHMITT 1CH 1IN SC70
- Current - Output High, Low :
- 32mA, 32mA
- Current - Quiescent (Max) :
- 2 µA
- Input Logic Level - High :
- 1.4V ~ 3.6V
- Input Logic Level - Low :
- 0.5V ~ 1.7V
- Max Propagation Delay @ V, Max CL :
- 5.9ns @ 5V, 50pF
- Number of Circuits :
- 1
- Number of Inputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
- Supplier Device Package :
- SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
- Voltage - Supply :
- 1.65V ~ 5.5V