SN74LVC2G32YZPR
- Артикул производителя:
- SN74LVC2G32YZPR
- Краткое описание:
- IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA
- Current - Output High, Low :
- 32mA, 32mA
- Input Logic Level - High :
- 1.7V ~ 2V
- Input Logic Level - Low :
- 0.7V ~ 0.8V
- Logic Type :
- OR Gate
- Max Propagation Delay @ V, Max CL :
- 3.2ns @ 5V, 50pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-XFBGA, DSBGA
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 8-DSBGA (1.9x0.9)
- Voltage - Supply :
- 1.65V ~ 5.5V