SN64BCT125ANSR
- Артикул производителя:
- SN64BCT125ANSR
- Краткое описание:
- IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SOP
- Current - Output High, Low :
- 15mA, 64mA
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 14-SO
- Voltage - Supply :
- 4.5V ~ 5.5V