74LVX16240TTR
- Артикул производителя:
- 74LVX16240TTR
- Производитель/Бренд:
- STMicroelectronics
- Краткое описание:
- IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
- Производитель :
- STMicroelectronics
- Current - Output High, Low :
- 4mA, 4mA
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
- Supplier Device Package :
- 48-TSSOP
- Voltage - Supply :
- 2V ~ 3.6V