AD845JRZ-16-REEL7
Артикул производителя:
AD845JRZ-16-REEL7
Производитель/Бренд:
Analog Devices Inc.
Краткое описание:
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 16SOIC
Производитель :
Analog Devices Inc.
Категория товара :
Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps
-3db Bandwidth :
Amplifier Type :
J-FET
Current - Input Bias :
750 pA
Current - Output / Channel :
50 mA
Current - Supply :
10mA
Gain Bandwidth Product :
16 MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output Type :
Package / Case :
16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Product Status :
Active
Slew Rate :
100V/µs
Supplier Device Package :
16-SOIC
Voltage - Input Offset :
700 µV
Voltage - Supply Span (Max) :
36 V
Voltage - Supply Span (Min) :
9.5 V