55FB7110-22-7L9/7L5-0-CS3211
- Артикул производителя:
- 55FB7110-22-7L9/7L5-0-CS3211
- Краткое описание:
- FILTER LINE CABLES
- Категория товара :
- Multiple Conductor Cables
- Cable Type :
- Multi-Conductor
- Conductor Material :
- Alumel, Chromel
- Conductor Strand :
- 19/34
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.135" (3.43mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.0080" (0.203mm)
- Jacket Color :
- Black
- Length :
- Number of Conductors :
- 2
- Operating Temperature :
- 150°C
- Ratings :
- Shield Type :
- Braid
- Usage :
- Voltage :
- 600 V
- Wire Gauge :
- 22 AWG