21458-26-2-0500-0104-1-TS
- Артикул производителя:
- 21458-26-2-0500-0104-1-TS
- Производитель/Бренд:
- CNC Tech
- Краткое описание:
- CABLE 2COND 26AWG BLK/RED 25'
- Производитель :
- CNC Tech
- Категория товара :
- Multiple Conductor Cables
- Cable Type :
- Multi-Conductor
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- 7/34
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.098" (2.48mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Polyphenylene Ether (PPE)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.0150" (0.381mm)
- Jacket Color :
- Black, Red
- Length :
- 25.00' (7.62m)
- Number of Conductors :
- 2
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 80°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- UL Style 21458
- Shield Type :
- Usage :
- Voltage :
- 300 V
- Wire Gauge :
- 26 AWG