74LVC1G3157GW-Q10H
- Артикул производителя:
- 74LVC1G3157GW-Q10H
- Краткое описание:
- IC MUX/DEMUX 2CH 6TSSOP
- Категория товара :
- Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers
- -3db Bandwidth :
- 300MHz
- Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) :
- 6pF
- Channel-to-Channel Matching (ΔRon) :
- Charge Injection :
- 7.5pC
- Crosstalk :
- Current - Leakage (IS(off)) (Max) :
- 5µA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Multiplexer/Demultiplexer Circuit :
- 2:1
- Number of Circuits :
- 1
- On-State Resistance (Max) :
- 10Ohm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
- Supplier Device Package :
- 6-TSSOP
- Switch Circuit :
- SPDT
- Switch Time (Ton, Toff) (Max) :
- 4ns, 3.5ns
- Voltage - Supply, Dual (V±) :
- Voltage - Supply, Single (V+) :
- 1.65V ~ 5.5V