DG1408EEN-T1-GE4
- Артикул производителя:
- DG1408EEN-T1-GE4
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- IC MUX 8:1 8CH 16QFN
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Категория товара :
- Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers
- -3db Bandwidth :
- 46MHz
- Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) :
- 14pF, 89pF
- Channel-to-Channel Matching (ΔRon) :
- 200mOhm
- Charge Injection :
- 100pC
- Crosstalk :
- -64dB @ 1MHz
- Current - Leakage (IS(off)) (Max) :
- 200pA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Multiplexer/Demultiplexer Circuit :
- 8:1
- Number of Circuits :
- 1
- On-State Resistance (Max) :
- 4.7Ohm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 16-VQFN Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 16-QFN (4x4)
- Switch Circuit :
- Switch Time (Ton, Toff) (Max) :
- 150ns, 120ns
- Voltage - Supply, Dual (V±) :
- ±4.5V ~ 16.5V
- Voltage - Supply, Single (V+) :
- 4.5V ~ 24V