ADG1204YRUZ-REEL7
- Артикул производителя:
- ADG1204YRUZ-REEL7
- Производитель/Бренд:
- Analog Devices Inc.
- Краткое описание:
- IC MULTIPLEXER 4X1 14TSSOP
- Производитель :
- Analog Devices Inc.
- Категория товара :
- Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers
- -3db Bandwidth :
- 800MHz
- Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) :
- 1.5pF, 4.2pF
- Channel-to-Channel Matching (ΔRon) :
- 6Ohm
- Charge Injection :
- -0.7pC
- Crosstalk :
- -80dB @ 1MHz
- Current - Leakage (IS(off)) (Max) :
- 100pA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Multiplexer/Demultiplexer Circuit :
- 4:1
- Number of Circuits :
- 1
- On-State Resistance (Max) :
- 190Ohm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 14-TSSOP
- Switch Circuit :
- SP4T
- Switch Time (Ton, Toff) (Max) :
- 85ns, 110ns
- Voltage - Supply, Dual (V±) :
- ±15V
- Voltage - Supply, Single (V+) :
- 12V