ADG2108BCPZ-REEL7
- Артикул производителя:
- ADG2108BCPZ-REEL7
- Краткое описание:
- IC CROSSPOINT SWIT 8X10 32LFCSP
- Категория товара :
- Analog Switches - Special Purpose
- -3db Bandwidth :
- 210MHz
- Applications :
- Telecommunications, Ultrasound
- Features :
- I²C
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Multiplexer/Demultiplexer Circuit :
- 10:8
- Number of Channels :
- 1
- On-State Resistance (Max) :
- 50Ohm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 32-VFQFN Exposed Pad, CSP
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 32-LFCSP-VQ (5x5)
- Switch Circuit :
- Voltage - Supply, Dual (V±) :
- ±5V
- Voltage - Supply, Single (V+) :
- 12V