SOMIMX8MMQ-11-1BE4SMIR
- Артикул производителя:
- SOMIMX8MMQ-11-1BE4SMIR
- Производитель/Бренд:
- Beacon EmbeddedWorks
- Краткое описание:
- IC MOD I.MX 8M MINI QUAD 4GB
- Производитель :
- Beacon EmbeddedWorks
- Категория товара :
- Microcontrollers, Microprocessor, FPGA Modules
- Co-Processor :
- Connector Type :
- USB
- Core Processor :
- ARM® Cortex™-A53, ARM® Cortex™-M4
- Flash Size :
- Module/Board Type :
- MCU Core
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- RAM Size :
- 4GB
- Size / Dimension :
- 1.100" L x 1.500" W (28.00mm x 38.00mm)
- Speed :
- 1.8GHz, 400MHz