CENGPXA270-416-11-505EXR
- Артикул производителя:
- CENGPXA270-416-11-505EXR
- Производитель/Бренд:
- Beacon EmbeddedWorks
- Краткое описание:
- IC MOD PXA270 416MHZ 64MB
- Производитель :
- Beacon EmbeddedWorks
- Категория товара :
- Microcontrollers, Microprocessor, FPGA Modules
- Co-Processor :
- Connector Type :
- Edge Connector
- Core Processor :
- PXA270
- Flash Size :
- 64MB
- Module/Board Type :
- MCU Core
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Product Status :
- Obsolete
- RAM Size :
- 64MB
- Size / Dimension :
- 2.370" L x 2.670" W (60.20mm x 67.80mm)
- Speed :
- 416MHz