TC399XX256F300SBCKXUMA1
- Артикул производителя:
- TC399XX256F300SBCKXUMA1
- Краткое описание:
- IC MCU 32BIT 16MB FLASH 516LFBGA
- Core Size :
- 32-Bit 6-Core
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 516-LFBGA
- Peripherals :
- DMA, I²S, PWM, WDT
- Product Status :
- Obsolete
- Program Memory Size :
- 16MB (16M x 8)
- RAM Size :
- 6.75M x 8
- Speed :
- 300MHz
- Supplier Device Package :
- PG-LFBGA-516-10
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 3.3V, 5V