TC399XX256F300SBDLXUMA1
- Артикул производителя:
- TC399XX256F300SBDLXUMA1
- Краткое описание:
- AURIX 2G PG-LFBGA-516
- Core Size :
- 32-Bit 6-Core
- Data Converters :
- A/D 100 SAR, Sigma-Delta
- EEPROM Size :
- 1M x 8
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 516-LFBGA
- Peripherals :
- DMA, I²S, LVDS, PWM, WDT
- Product Status :
- Active
- Program Memory Size :
- 16MB (16M x 8)
- RAM Size :
- 6.75M x 8
- Speed :
- 300MHz
- Supplier Device Package :
- PG-LFBGA-516-10
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 2.97V ~ 5.5V