AT-K-S-26-8-B/25
- Артикул производителя:
- AT-K-S-26-8-B/25
- Краткое описание:
- CABLE MOD FLAT 8COND BLACK 25'
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.346" (8.80mm)
- Length :
- 25.0' (7.62m)
- Wire Gauge :
- 26 AWG