AT-K-C-26-8-S/10
- Артикул производителя:
- AT-K-C-26-8-S/10
- Краткое описание:
- CABLE MOD COIL 8COND SILVER 10'
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.346" (8.80mm)
- Coil Diameter :
- 0.591" (15mm)
- Jacket Color :
- Silver
- Length :
- Length - Coil Extended :
- 10' (3.05m)
- Length - Coil Retracted :
- 4.92' (1.50m)
- Number of Conductors :
- 8
- Wire Gauge :
- 26 AWG