AT-K-S-26-4-S/25
- Артикул производителя:
- AT-K-S-26-4-S/25
- Производитель/Бренд:
- Assmann WSW Components
- Краткое описание:
- CABLE MOD FLAT 4COND SILVER 25'
- Производитель :
- Assmann WSW Components
- Категория товара :
- Modular - Flat Cable
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Type :
- Straight
- Cable Width :
- 0.189" (4.80mm)
- Coil Diameter :
- Conductor Strand :
- 7/0.0063"
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Jacket Color :
- Silver
- Length :
- 25.0' (7.62m)
- Length - Coil Extended :
- Length - Coil Retracted :
- Number of Conductors :
- 4
- Product Status :
- Active
- Shielding :
- Unshielded
- Wire Gauge :
- 26 AWG