AT-K-C-26-4-S/10
- Артикул производителя:
- AT-K-C-26-4-S/10
- Производитель/Бренд:
- Assmann WSW Components
- Краткое описание:
- CABLE MOD COIL 4COND SILVER 10'
- Производитель :
- Assmann WSW Components
- Категория товара :
- Modular - Flat Cable
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Type :
- Coil
- Cable Width :
- 0.189" (4.80mm)
- Coil Diameter :
- 0.512" (13mm)
- Conductor Strand :
- 7/0.0063"
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Jacket Color :
- Silver
- Length :
- Length - Coil Extended :
- 10' (3.05m)
- Length - Coil Retracted :
- 4.92' (1.50m)
- Number of Conductors :
- 4
- Product Status :
- Active
- Shielding :
- Wire Gauge :
- 26 AWG