AT-K-S-26-8-W/7
- Артикул производителя:
- AT-K-S-26-8-W/7
- Краткое описание:
- CABLE MOD FLAT 8COND WHITE 7'
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.346" (8.80mm)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 7.0' (2.13m)
- Number of Conductors :
- 8
- Wire Gauge :
- 26 AWG