521-26-08-SV-0014F
- Артикул производителя:
- 521-26-08-SV-0014F
- Краткое описание:
- CABLE MOD COIL 8COND 14' PRE-CUT
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Width :
- 0.346" (8.80mm)
- Coil Diameter :
- 0.591" (15mm)
- Length - Coil Extended :
- 14' (4.27m)
- Length - Coil Retracted :
- 6.25' (1.90m)
- Number of Conductors :
- 8
- Wire Gauge :
- 26 AWG