521-26-06-WH-0014F
- Артикул производителя:
- 521-26-06-WH-0014F
- Производитель/Бренд:
- CNC Tech
- Краткое описание:
- CABLE MOD COIL 6COND 14' PRE-CUT
- Производитель :
- CNC Tech
- Категория товара :
- Modular - Flat Cable
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Type :
- Coil
- Cable Width :
- 0.267" (6.80mm)
- Coil Diameter :
- 0.512" (13mm)
- Conductor Strand :
- 7/0.0063"
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- Length - Coil Extended :
- 14' (4.27m)
- Length - Coil Retracted :
- 4.43' (1.35m)
- Number of Conductors :
- 6
- Product Status :
- Active
- Shielding :
- Unshielded
- Wire Gauge :
- 26 AWG