530-26-08-WH-0250F
Артикул производителя:
530-26-08-WH-0250F
Производитель/Бренд:
CNC Tech
Краткое описание:
CABLE MOD FLAT 8COND REEL 250'
Производитель :
CNC Tech
Категория товара :
Modular - Flat Cable
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Type :
Straight
Cable Width :
0.346" (8.80mm)
Coil Diameter :
Conductor Strand :
7/0.0063"
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
White
Length :
250' (76.20m)
Length - Coil Extended :
Length - Coil Retracted :
Number of Conductors :
8
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Wire Gauge :
26 AWG